Wszystkim Mamom, obecnym i przyszły życzymy, by zawsze pozostawały sobą, by pozwalały sobie na długie chwile odpoczynku od codziennych obowiązków, by były doceniane i kochane oraz traktowane jak prawdziwe królowe.

Zuzanna Bembacz, wspierająca, która brała udział w pierwszej edycji projektu, sprezentowała swojej mamie piękny prezent. Wykupiła nagrodę „BOHATER”, wskazując cechy, jakie ma posiadać postać literacka stworzona przez K.A.Kowalewską.

SONY DSC
Spotkanie autorskie autorek „Autostóp”, na którym obecna była Gośka – bohaterka opowiadania (czwarta od lewej, znak rozpoznawczy- pomarańczowy szal)

W opowiadaniu „Futro” główną bohaterką jest Gośka, miłośniczka opery i kobieta absolutnie przywiązana do pewnego futra. Gośka to nikt inny, jak wierne odwzorowanie mamy Zuzanny, także Gośki.

P1150454
Metryczka opowiadania K.A.Kowalewskiej, pt. „Futro”.

Jakie było zaskoczenie, gdy prawdziwa Gośka czytała opowiadanie „Futro”. Najpierw zaskoczył ją fakt, że opowiadanie poprzedzone jest cytatem z jej ulubionej książki, potem pojawiały się kolejne szczegóły. W końcu Gośka zrozumiała, że dedykacja „Żeby świat mógł poznać choć odrobinę Ciebie” jest skierowana właśnie do niej.

P1150464
Dedykacja i cytat – prezent dla prawdziwej Gośki

Dzień Matki to dobry czas na obdarowywanie. Może zamiast tradycyjnego kwiatka, sprezentujecie swoim mamom słowo albo imię? Albo zadedykujecie mamie frazę? A może tak jak Zuzanna pokusicie się o bohatera?

Zachęcamy. Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone, a książka pozostanie. I pamiątka także.

Słowa i inne nagrody można kupić tu: https://wspieram.to/wykupslowo


Nie wiesz, jak kupić? Skorzystaj z podpowiedzi: https://wykupslowo.wordpress.com/jak-kupic/

Reklamy