„Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli od lat stara się przybliżyć Państwu świat kultury i sztuki w różnych miejscach naszej Gminy. Sztab świetnie wykształconych pracowników i wykwalifikowanych instruktorów może poszczycić się wieloma osiągnięciami w dziedzinie swej działalności. Ale nie tylko kwalifikacje oraz wykształcenie się liczą, liczy się po prostu człowiek. Każdy chętnie przychodzi na zajęcia nie tylko z powodu ciekawej oferty, ale i z powodu miłych i ciepłych prowadzących, którzy zawsze mają czas, uśmiech i dobre słowo dla każdego z uczestników.
W tej chwili mamy możliwość zaprosić Państwa w dziesięć miejsc Gminy Lesznowola, w których GOK ma swoje placówki i prowadzi zajęcia cykliczne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.”- czytamy na stronie GOK Lesznowola.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że GOK w Lesznowoli objął patronatem medialnym konkurs Nikomu się nie śniło. Cieszy nas kulturalne wsparcie gminy, na terenie której mieszka i pracuje jedna z uczestniczek drugiej edycji projektu Wykup Słowo! Dziękujemy!

Zapraszamy do odwiedzania strony GOK Lesznowola: http://gok.lesznowola.pl/index.php

 

Reklamy