butterfly-744115_960_720 geralt

Dokładnie dzisiaj, w Dzień Kobiet, mija rok od premiery antologii opowiadań o wolności, pt.:”Autostop(y)”. Można powiedzieć, że tych 365 dni należało do wyjątkowych. Z wielu względów wyjątkowych. Jesteśmy bogatsze o nowe doświadczenia i doznania, odważniejsze i pewniejsze siebie, bierzemy udział w ciekawych projektach. Tworzymy.

Czas pokazał, że „Autostop(y)” to dopiero początek, pierwszy przystanek na naszej literackiej linii życia. Pora przesiąść się do innego wagonu, złapać kolejną okazję, przejechać na gapę pół Polski. Dołączcie do nas!

Zapraszam Was, sympatycy Wykup Słowo i czytelnicy „Autostóp” do udziału w drugiej edycji projektu!!! Już w maju otworzymy swój kram i zaczniemy skupować kolejne słowa, imiona i frazy. Ponadto zorganizujemy konkurs na opowiadanie i naprawdę, ale to naprawdę Was zaskoczymy! Otworzycie oczy ze zdumienia!

Jednak zanim to nastąpi, poznajcie autorki i autorów (tak, tak, pojawili się także panowie), którzy zaryzykowali i wsiedli do tego słownego rollercoastera. Zaczynamy od jutra!

Tymczasem mogę obiecać, że będzie to czas pełen olśnień. Prawdziwych olśnień!

Bądźcie z nami!!!

Katja Tomczyk

 

Reklamy